Producent okien aluminiowych i PCV w Szczecinie – Budtrans


Budtrans to firma ze Szczecina z ponad 15-letnim doświadczeniem na rynku i autoryzowany przedstawiciel firmy Schüco – europejskiego lidera w zakresie stolarki okiennej, drzwiowej i nie tylko. Funkcjonujemy jako dystrybutor i producent okien aluminiowych oraz PVC, a także wielu innych produktów wyróżniających się przystępnymi cenami i wysoką funkcjonalnością. Dzięki współpracy z Schüco oraz pozostałymi renomowanymi producentami gwarantujemy wysoką jakość i niezawodność, a także innowacyjność oferowanych rozwiązań.

Najlepsze systemy stolarki i akcesoriów

Nasza oferta bazuje na skutecznych i nowoczesnych rozwiązaniach dla domu. Poza wysokiej jakości stolarką proponujemy różnorodne osłony okienne wyróżniające wysoką funkcjonalnością i estetyką. To m.in. coraz popularniejsze systemy fasadowe, a także rolety zewnętrzne i wewnętrzne. Ponadto konstruujemy oranżerie według indywidualnych projektów. Poza sprzedażą zaawansowanych rozwiązań zajmujemy się również ich profesjonalnym montażem. Wszystkim klientom proponujemy także skorzystanie z naszych usług doradczych.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty, a w przypadku pytań – do kontaktu telefonicznego lub mailowego z biurem handlowym.

Do domu i dla inwestora

Wykonujemy zarówno montaże dla Klientów indywidualnych, jak i duże, zintegrowane zlecenia inwestorskie.

Drzwi / fasady / rolety

Budtrans to nie tylko okna. W naszej ofercie znajdują się również drzwi, rolety oraz fasady. Wszystkie produkty pochodzą od znanych, sprawdzonych marek tj. Schuco i Aluprof.