Producent okien aluminiowych i PCV w Szczecinie – Budtrans


Okna i systemy okienne

Budtrans to firma ze Szczecina z ponad 15-letnim doświadczeniem na rynku. Firma Schüco jest liderem w Europie i najatrakcyjniejszą marką w swojej branży, o czym świadczy udział Schüco w realizacji wielu wybitnych obiektów na całym świecie. Oferujemy efektywne i atrakcyjne cenowo rozwiązania z zakresu stolarki aluminiowej oraz PCV. Schüco to gwarancja najwyższej jakości i niezawodności, a także innowacyjnych, skutecznych rozwiązań.


Nasza firma współpracuje z zaufanymi producentami okien aluminiowych i PCV, drzwi oraz systemów fasadowych. W naszej ofercie znajdą Państwo również rolety zewnętrzne. Nasza firma świadczy również usługi montażowe zakupionych u nas produktów. Oferujemy również stolarkę okienną dla ogrodów zimowych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty, a w przypadku Państwa pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszym biurem handlowym.


Do domu / dla inwestora

Wykonujemy montaże zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i duże, zintegrowane zlecenia inwestorskie.


Drzwi / fasady / rolety

Budtrans to nie tylko okna. W ofercie posiadamy również drzwi PCV i aluminiowe, rolety oraz fasady. Nasze produkty pochodzą od znanych, sprawdzonych marek tj. Schuco i Aluprof.


Horyzont Międzyzdroje

Miło nam poinformować o zakończeniu kolejnej inwestycji nad morzem Horyzont na wyciągnięcie ręki w Międzyzdrojach.


Centrum „Fabryka”

Centrum biznesowe „Fabryka” ul. Wojska Polskiego Szczecin dawne Polmo.