Producent stolarki okiennej Budtrans w Szczecinie

Budtrans to firma ze Szczecina z ponad 15-letnim doświadczeniem na rynku i autoryzowany przedstawiciel firmy Schüco – europejskiego lidera w zakresie stolarki okiennej, drzwiowej i nie tylko. Funkcjonujemy jako dystrybutor i producent okien aluminiowych oraz PVC, a także wielu innych produktów wyróżniających się przystępnymi cenami i wysoką funkcjonalnością. W ramach oferty stolarki aluminiowej produkujemy m.in. okna aluminiowe i okna PCV (Schüco to jeden z naszych partnerów). Dzięki współpracy z Schüco oraz pozostałymi renomowanymi producentami gwarantujemy wysoką jakość i niezawodność, a także innowacyjność oferowanych rozwiązań.


Najlepsze systemy stolarki aluminiowej i akcesoriów

Nasza oferta bazuje na skutecznych i nowoczesnych rozwiązaniach dla domu. Poza wysokiej jakości stolarką proponujemy różnorodne osłony okienne wyróżniające się wysoką funkcjonalnością i estetyką. To m.in. coraz popularniejsze systemy fasadowe, a także rolety zewnętrzne i wewnętrzne. Ponadto konstruujemy ogrody zimowe według indywidualnych projektów. Jako producent stolarki aluminiowej świadczymy również usługi związane z profesjonalnym montażem wytwarzanych produktów, dzięki czemu mogą Państwo liczyć na kompleksową obsługę w każdym zakresie. Jeśli więc mają Państwo pytania zakresie dotyczące naszej oferty stolarki aluminiowej, potrzebują rady na temat okien aluminiowych czy PCV lub po prostu chcą Państwo dopytać o któryś z produktów, zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami.


Do domu i dla inwestora

Wykonujemy zarówno montaże dla Klientów indywidualnych, jak i duże, zintegrowane zlecenia inwestorskie. Jesteśmy otwarci na indywidualne projekty zgodne z wymaganiami konkretnego budynku. Zapraszamy do kontaktu przedsiębiorstwa, które szukają najlepszego producenta stolarki aluminiowej w okolicy, a także zespołu profesjonalnych fachowców, którzy zajmą się montażem.


Drzwi aluminiowe i stalowe

Budtrans to nie tylko okna. W naszej ofercie znajdują się również drzwi aluminiowe i stalowe, oraz fasady. Wszystkie nasze produkty pochodzą od znanych, sprawdzonych marek tj. Schuco i Aluprof.