Producent okien aluminiowych i dystrybutor okien PCV w Szczecinie – Budtrans


Budtrans to firma ze Szczecina z ponad 20 letnim doświadczeniem na rynku i autoryzowany przedstawiciel firmy Schüco – europejskiego lidera w zakresie stolarki okiennej, drzwiowej i nie tylko. Funkcjonujemy jako dystrybutor okien PVC i producent okien aluminiowych, a także wielu innych produktów wyróżniających się przystępnymi cenami i wysoką funkcjonalnością. Dzięki współpracy z Schüco oraz pozostałymi renomowanymi markami z tej samej branży gwarantujemy wysoką jakość i niezawodność, a także innowacyjność oferowanych rozwiązań.

Nasza siedziba znajduje się na terenie Szczecina, dzięki czemu docieramy do Klientów zarówno na terenie tego miasta, jak i w niedalekich okolicach.

Producent stolarki aluminiowej

Nasza oferta bazuje na skutecznych i nowoczesnych rozwiązaniach dla domu. Poza wysokiej jakości stolarką proponujemy różnorodne osłony okienne wyróżniające się wysoką funkcjonalnością i estetyką. To m.in. coraz popularniejsze systemy fasadowe, a także rolety zewnętrzne i wewnętrzne. Ponadto konstruujemy ogrody zimowe według indywidualnych projektów. Jako producent stolarki aluminiowej świadczymy również usługi związane z profesjonalnym montażem wytwarzanych produktów, dzięki czemu mogą Państwo liczyć na kompleksową obsługę w każdym zakresie.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty, a w przypadku pytań – do kontaktu telefonicznego lub mailowego z biurem handlowym.

Do domu i dla inwestora

Wykonujemy zarówno montaże dla Klientów indywidualnych, jak i duże, zintegrowane zlecenia inwestorskie. Jesteśmy otwarci na indywidualne projekty zgodne z wymaganiami konkretnego budynku.

Drzwi aluminiowe i stalowe

Budtrans to nie tylko okna. W naszej ofercie znajdują się również drzwi aluminiowe panelowe oraz drzwi stalowe. Wszystkie produkty pochodzą od znanych, sprawdzonych marek –­­ Polstar, Adecco, Aluprof, Rodenberg.

Okna i systemy okienne

Budtrans ma 20 lat doświadczenia na rynku. Zajmujemy się produkcją drzwi i okien Schüco oraz Aluprof, czyli firm, które są liderem w Europie i najatrakcyjniejszą marką w swojej branży. Braliśmy udział w realizacji wielu wybitnych obiektów na całym świecie. Oferujemy efektywne i atrakcyjne cenowo rozwiązania z zakresu stolarki aluminiowej oraz PCV. Schüco i Aluprof to gwarancja najwyższej jakości i niezawodności, a także innowacyjnych, skutecznych rozwiązań.