Producent stolarki aluminiowej Budtrans w Szczecinie

Oferujemy wysokiej jakości produkty dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Jako doświadczony producent stolarki aluminiowej, jesteśmy wierni naszej wieloletniej tradycji i zaawansowanej technologii, które pozwalają nam tworzyć rozwiązania o najwyższym standardzie. W sprzedaży mamy:


  • doskonale izolujące cieplnie i akustycznie okna aluminiowe Schuco, dostępne w różnych kształtach i kolorach,

  • zapewniające bezpieczeństwo i estetykę drzwi,

  • nowoczesne i eleganckie fasady, idealne do budynków komercyjnych i biurowych i wiele innych.


Zastanawiasz się, dlaczego warto skorzystać z oferty producenta stolarki aluminiowej ze Szczecina? Nasze produkty wyróżniają się trwałością, łatwością w utrzymaniu oraz możliwościami dostosowania do różnych projektów. Jesteśmy gotowi współpracować z architektami, deweloperami i klientami indywidualnymi, aby zapewnić kompleksowe rozwiązania stolarskie z aluminium.


Producent okien aluminiowych

Działamy z pasją i zaangażowaniem, dbając o satysfakcję naszych klientów. Zapewniamy konkurencyjne ceny i terminową dostawę. Wybierając nas jako swojego producenta okien aluminiowych, inwestujecie Państwo w jakość i niezawodność. Jesteśmy gotowi spełnić Wasze oczekiwania i w pełni dostosować się do każdego projektu.


Stolarka aluminiowa

Stolarka aluminiowa, którą proponujemy obejmuje szeroki zakres elementów i produktów wykonanych z aluminium, które znajdują zastosowanie w budownictwie i projektach architektonicznych. W ofercie Budtrans znajdziecie Państwo okna, drzwi, fasady, balustrady, rolety, żaluzje i wiele więcej.


Dbamy o to, aby produkowana przez nas stolarka aluminiowa odpowiadała aktualnym standardom i przepisom. Gwarantujemy korzystne ceny sprzedaży.


Producent stolarki okiennej

Budtrans to firma ze Szczecina z ponad 15-letnim doświadczeniem na rynku i autoryzowany przedstawiciel firmy Schüco – europejskiego lidera w zakresie stolarki okiennej, drzwiowej i nie tylko. Funkcjonujemy jako dystrybutor i producent stolarki okiennej z aluminium oraz PVC, a także wielu innych produktów wyróżniających się przystępnymi cenami i wysoką funkcjonalnością. W ramach oferty stolarki aluminiowej produkujemy m.in. okna aluminiowe i okna PCV (Schüco to jeden z naszych partnerów). Dzięki współpracy z Schüco oraz pozostałymi renomowanymi producentami gwarantujemy wysoką jakość i niezawodność, a także innowacyjność oferowanych rozwiązań.


Najlepsze systemy i akcesoria

Nasza oferta bazuje na skutecznych i nowoczesnych rozwiązaniach dla domu. Poza wysokiej jakości stolarką proponujemy różnorodne osłony okienne wyróżniające się wysoką funkcjonalnością i estetyką. To m.in. coraz popularniejsze systemy fasadowe, a także rolety zewnętrzne i wewnętrzne. Ponadto konstruujemy ogrody zimowe według indywidualnych projektów. Jako producent stolarki otworowej świadczymy również usługi związane z profesjonalnym montażem wytwarzanych produktów, dzięki czemu mogą Państwo liczyć na kompleksową obsługę w każdym zakresie. Jeśli macie jakiekolwiek pytania, potrzebujecie rady w zakresie wyboru okien lub po prostu chcecie Państwo poznać specyfikę któregoś z produktów, zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami.


Do domu i dla inwestora

Wykonujemy zarówno montaże dla Klientów indywidualnych, jak i duże, zintegrowane zlecenia inwestorskie. Jesteśmy otwarci na indywidualne projekty zgodne z wymaganiami konkretnego budynku. Zapraszamy do kontaktu przedsiębiorstwa, które szukają najlepszego producenta stolarki otworowej w okolicy, a także zespołu profesjonalnych fachowców, którzy zajmą się montażem.


Drzwi

Budtrans to nie tylko okna. W naszej ofercie znajdują się również różnego typu, oraz fasady. Wszystkie nasze produkty pochodzą od znanych, sprawdzonych marek tj. Schuco i Aluprof.