Fenster und Fenstersysteme

Budtrans agiert auf dem Markt über 15 Jahre. Die Firma Schüco (wir sind ihr Handelsvertreter) ist die markführende Firma auf dem europäischen Markt; sie ist die attraktivste Marke in der Branche, wovon die Teilnahme von Schüco an der Realisierung von vielen hervorragenden Objekten auf der ganzen Welt zeugt. Wir bieten effektive und preiswerte Lösungen der Aluminium und Kunststoff-Bauelemente an. Unsere angebotenen Produkte, insbesondere die von Firma Schüco garantieren die höchste Qualität,  Zuverlässigkeit und Innovation.

Für Privatkunden / Bauherren

Wir führen Montagen für individuelle Kunden sowie die großen Aufträge für Bauherren aus.

Türen / Fassaden / Rollläden

Budtrans bedeutet nicht nur Fenster. In unserem Angebot finden Sie auch Türen, Rollläden sowie Fassaden. Unsere Waren sind Fabrikate der bekannten, bewährten Firmen wie Schüco und Aluprof.

okna pcv szczecinokna aluminiowe schuc szczecinokna pcv schuco szczecin

Producent okien aluminiowych i dystrybutor okien PCV w Szczecinie – Budtrans


Budtrans to firma ze Szczecina z ponad 20 letnim doświadczeniem na rynku i autoryzowany przedstawiciel firmy Schüco – europejskiego lidera w zakresie stolarki okiennej, drzwiowej i nie tylko. Funkcjonujemy jako dystrybutor okien PVC i producent okien aluminiowych, a także wielu innych produktów wyróżniających się przystępnymi cenami i wysoką funkcjonalnością. Dzięki współpracy z Schüco oraz pozostałymi renomowanymi markami z tej samej branży gwarantujemy wysoką jakość i niezawodność, a także innowacyjność oferowanych rozwiązań.

Nasza siedziba znajduje się na terenie Szczecina, dzięki czemu docieramy do Klientów zarówno na terenie tego miasta, jak i w niedalekich okolicach.

Producent stolarki aluminiowej

Nasza oferta bazuje na skutecznych i nowoczesnych rozwiązaniach dla domu. Poza wysokiej jakości stolarką proponujemy różnorodne osłony okienne wyróżniające się wysoką funkcjonalnością i estetyką. To m.in. coraz popularniejsze systemy fasadowe, a także rolety zewnętrzne i wewnętrzne. Ponadto konstruujemy ogrody zimowe według indywidualnych projektów. Jako producent stolarki aluminiowej świadczymy również usługi związane z profesjonalnym montażem wytwarzanych produktów, dzięki czemu mogą Państwo liczyć na kompleksową obsługę w każdym zakresie.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty, a w przypadku pytań – do kontaktu telefonicznego lub mailowego z biurem handlowym.

Do domu i dla inwestora

Wykonujemy zarówno montaże dla Klientów indywidualnych, jak i duże, zintegrowane zlecenia inwestorskie. Jesteśmy otwarci na indywidualne projekty zgodne z wymaganiami konkretnego budynku.

Drzwi aluminiowe i stalowe

Budtrans to nie tylko okna. W naszej ofercie znajdują się również drzwi aluminiowe panelowe oraz drzwi stalowe. Wszystkie produkty pochodzą od znanych, sprawdzonych marek –­­ Polstar, Adecco, Aluprof, Rodenberg.

Okna i systemy okienne

Budtrans ma 20 lat doświadczenia na rynku. Zajmujemy się produkcją drzwi i okien Schüco oraz Aluprof, czyli firm, które są liderem w Europie i najatrakcyjniejszą marką w swojej branży. Braliśmy udział w realizacji wielu wybitnych obiektów na całym świecie. Oferujemy efektywne i atrakcyjne cenowo rozwiązania z zakresu stolarki aluminiowej oraz PCV. Schüco i Aluprof to gwarancja najwyższej jakości i niezawodności, a także innowacyjnych, skutecznych rozwiązań.