Fenster und Fenstersysteme

Budtrans agiert auf dem Markt über 15 Jahre. Die Firma Schüco (wir sind ihr Handelsvertreter) ist die markführende Firma auf dem europäischen Markt; sie ist die attraktivste Marke in der Branche, wovon die Teilnahme von Schüco an der Realisierung von vielen hervorragenden Objekten auf der ganzen Welt zeugt. Wir bieten effektive und preiswerte Lösungen der Aluminium und Kunststoff-Bauelemente an. Unsere angebotenen Produkte, insbesondere die von Firma Schüco garantieren die höchste Qualität,  Zuverlässigkeit und Innovation.

Für Privatkunden / Bauherren

Wir führen Montagen für individuelle Kunden sowie die großen Aufträge für Bauherren aus.

Türen / Fassaden / Rollläden

Budtrans bedeutet nicht nur Fenster. In unserem Angebot finden Sie auch Türen, Rollläden sowie Fassaden. Unsere Waren sind Fabrikate der bekannten, bewährten Firmen wie Schüco und Aluprof.

okna pcv szczecinokna aluminiowe schuc szczecinokna pcv schuco szczecin

Producent stolarki aluminiowej Budtrans w Szczecinie

Oferujemy wysokiej jakości produkty dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Jako doświadczony producent stolarki aluminiowej, jesteśmy wierni naszej wieloletniej tradycji i zaawansowanej technologii, które pozwalają nam tworzyć rozwiązania o najwyższym standardzie. W sprzedaży mamy:


  • doskonale izolujące cieplnie i akustycznie okna aluminiowe Schuco, dostępne w różnych kształtach i kolorach,

  • zapewniające bezpieczeństwo i estetykę drzwi,

  • nowoczesne i eleganckie fasady, idealne do budynków komercyjnych i biurowych i wiele innych.


Zastanawiasz się, dlaczego warto skorzystać z oferty producenta stolarki aluminiowej ze Szczecina? Nasze produkty wyróżniają się trwałością, łatwością w utrzymaniu oraz możliwościami dostosowania do różnych projektów. Jesteśmy gotowi współpracować z architektami, deweloperami i klientami indywidualnymi, aby zapewnić kompleksowe rozwiązania stolarskie z aluminium.


Producent okien aluminiowych

Działamy z pasją i zaangażowaniem, dbając o satysfakcję naszych klientów. Zapewniamy konkurencyjne ceny i terminową dostawę. Wybierając nas jako swojego producenta okien aluminiowych, inwestujecie Państwo w jakość i niezawodność. Jesteśmy gotowi spełnić Wasze oczekiwania i w pełni dostosować się do każdego projektu.


Stolarka aluminiowa

Stolarka aluminiowa, którą proponujemy obejmuje szeroki zakres elementów i produktów wykonanych z aluminium, które znajdują zastosowanie w budownictwie i projektach architektonicznych. W ofercie Budtrans znajdziecie Państwo okna, drzwi, fasady, balustrady, rolety, żaluzje i wiele więcej.


Dbamy o to, aby produkowana przez nas stolarka aluminiowa odpowiadała aktualnym standardom i przepisom. Gwarantujemy korzystne ceny sprzedaży.


Producent stolarki okiennej

Budtrans to firma ze Szczecina z ponad 15-letnim doświadczeniem na rynku i autoryzowany przedstawiciel firmy Schüco – europejskiego lidera w zakresie stolarki okiennej, drzwiowej i nie tylko. Funkcjonujemy jako dystrybutor i producent stolarki okiennej z aluminium oraz PVC, a także wielu innych produktów wyróżniających się przystępnymi cenami i wysoką funkcjonalnością. W ramach oferty stolarki aluminiowej produkujemy m.in. okna aluminiowe i okna PCV (Schüco to jeden z naszych partnerów). Dzięki współpracy z Schüco oraz pozostałymi renomowanymi producentami gwarantujemy wysoką jakość i niezawodność, a także innowacyjność oferowanych rozwiązań.


Najlepsze systemy i akcesoria

Nasza oferta bazuje na skutecznych i nowoczesnych rozwiązaniach dla domu. Poza wysokiej jakości stolarką proponujemy różnorodne osłony okienne wyróżniające się wysoką funkcjonalnością i estetyką. To m.in. coraz popularniejsze systemy fasadowe, a także rolety zewnętrzne i wewnętrzne. Ponadto konstruujemy ogrody zimowe według indywidualnych projektów. Jako producent stolarki otworowej świadczymy również usługi związane z profesjonalnym montażem wytwarzanych produktów, dzięki czemu mogą Państwo liczyć na kompleksową obsługę w każdym zakresie. Jeśli macie jakiekolwiek pytania, potrzebujecie rady w zakresie wyboru okien lub po prostu chcecie Państwo poznać specyfikę któregoś z produktów, zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami.


Do domu i dla inwestora

Wykonujemy zarówno montaże dla Klientów indywidualnych, jak i duże, zintegrowane zlecenia inwestorskie. Jesteśmy otwarci na indywidualne projekty zgodne z wymaganiami konkretnego budynku. Zapraszamy do kontaktu przedsiębiorstwa, które szukają najlepszego producenta stolarki otworowej w okolicy, a także zespołu profesjonalnych fachowców, którzy zajmą się montażem.


Drzwi

Budtrans to nie tylko okna. W naszej ofercie znajdują się również różnego typu, oraz fasady. Wszystkie nasze produkty pochodzą od znanych, sprawdzonych marek tj. Schuco i Aluprof.